Ліквідація підприємств

Адвокатське об’єднання «Армалєкс» пропонує Вам професійні юридичні послуги по ліквідації підприємств усіх організаційно-правових форм (ФОП, ПП, ТОВ, ЗАТ, ВАТ, ДП, представництв, підприємств з іноземними інвестиціями). З усіх питань припинення діяльності фізичних осіб-підприємців звертайтеся безпосередньо до наших фахівців.

Ліквідація підприємств здійснюється нашими фахівцями не залежно від місця реєстрації – в будь-якому місті України!

Ліквідація юридичних осіб є одним з основних напрямків нашої діяльності! Фахівці нашої компанії, які займаються ліквідацією підприємств, пройшли спеціальне навчання і мають великий досвід з питань, що виникають під час ліквідації підприємств.

Також, АО «Армалєкс» надає послуги з альтернативної ліквідації, тобто пропонує ексклюзивні способи закриття фірми, які виключають негативні правові наслідки, пов’язані з попередньою діяльністю компанії.

Наша компанія готова запропонувати Вам наступні варіанти ліквідації підприємства:

  1. Ліквідація підприємства за рішенням засновників (власників).
  2. «Експрес-ліквідація».
  3. Ліквідація «проблемних» підприємств.
  1. Ліквідація підприємства за рішенням засновників (власників):
    ліквідація підприємства за рішенням засновників передбачає ряд законодавчих процедур, серед яких, обов’язкові перевірки в державних фондах і державної податкової інспекції;
    з усіх можливих варіантів ліквідації, даний варіант найдешевший за вартістю юридичних послуг.

Наша рекомендація: використовуйте цей спосіб ліквідації, якщо ваше підприємство не вело діяльності або діяльність була незначною, а також, при своєчасній подачі фінансової звітності та якісному веденні бухгалтерського обліку.

  1. «Експрес-ліквідація»:
    експрес-ліквідація – це «ліквідація» компанії шляхом заміни засновників і керівника фірми.

У процесі такої ліквідації, наші фахівці вивчать особливості ведення фінансово-господарської діяльності Вашої компанії, проведуть безкоштовний юридичний аналіз правових наслідків і ризиків залучення до відповідальності, а також запропонують ряд супутніх заходів щодо закриття фірми.
Перевагами даного методу є його 100% легальність, доступна вартість, відсутність негативних наслідків у зв’язку з попередньою діяльністю, а також незначний термін, протягом якого здійснюється переуступка прав.

Наша рекомендація: використовуйте цей спосіб, якщо для Вас важливі терміни зняття обов’язків в зв’язку з діяльністю підприємства, а також, якщо у Вас є бажання легально припинити діяльність юридичної особи, за схемою, яку запропонує Вам наш експерт.

  1. Ліквідація «проблемних» підприємств:
    Для ліквідації «проблемних» підприємств ми пропонуємо використовувати такі способи:
    «Проблемними» є підприємства з кредиторською заборгованістю: заборгованістю перед контрагентами і державним бюджетом (податкові зобов’язання, невиплата заробітної плати, заборгованість перед фондами соціального страхування і т.д.), а також, у відношенні яких проводяться слідчі дії, в зв’язку з недобросовісністю контрагентів.
    У відношенні таких підприємств ми застосовуємо процедуру банкрутства, яка здійснюється без податкової перевірки;
    При необхідності, яку може встановити наш фахівець, паралельно з банкрутством може використовуватися метод експрес-ліквідації, що позбавляє керівництво підприємства-боржника від додаткових зобов’язань;
    перевага даного методу ліквідації підприємства полягає в знятті з обліку в податковій службі без проведення перевірки!

Фахівці АО «Армалєкс», на основі багаторічного досвіду супроводу процедури банкрутства підприємств, розробили унікальні схеми, що дозволяють обійти ті складні процедурні моменти, які є непереборною перешкодою для інших компаній, що надають подібні послуги.

На вартість наших послуг по ліквідації підприємств впливає:

  • наявність заборгованості перед державним бюджетом;
  • необхідність списання матеріальних активів;
  • стан бухгалтерської документації (правильність ведення бухгалтерського обліку і своєчасність подання фінансової звітності).

Документи, які необхідно надати для ліквідації юридичної особи:

  • Свідоцтво про державну реєстрацію;
  • Довідка з управління статистики;
  • Свідоцтво про постановку на облік в податковій (4-ОПП);
  • Повідомлення про реєстрацію у відповідних фондах;
  • Свідоцтво платника ПДВ (при наявності);
  • Свідоцтво платника єдиного податку (за наявності);
  • Фінансова звітність за попередній рік.